top of page

Hizmetler

 

Ömer Kavak 3D Design, mimari görselleştirme endüstrisine özgü geniş bir hizmet yelpazesi sunan uzmanlaşmış bir firmadır. Bizlerin çabaları sayesinde, aşağıda ayrıntılı olarak verilen bütün bu multimedya çözümlerinin yanı sıra kapsamlı hizmetler sunmak için son derece özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Sizler daha projenizi inşa etmeden önce, sanal örneklerle ön görselleştirme, en etkin ve olağanüstü bir yöntemdir. Animasyon daha proje safhasındayken Projenin bitmiş halini birebir içindeymiş gibi hissetmeyi sağlar. Animasyona güzel seslerin eklenmesi ile animasyon daha da inandırıcı hale gelir. Sanal örneklerde projenizi anlatan, buna etkili mevcut fotoğraf, metin, sunum ve seslendirme ilaveleri yapılabilir.

 

Projelerinizi, teknoloji ve bizim uzmanlık kabiliyetimiz sayesinde, 3D Animasyona dönüştürülerek size sanal ortamda gerçek hayat deneyimi yaşatabiliriz. Bu projeler ticari,konut veya endüstriyel olabilir.

Projenin ham halinden başlayan serüven,  projeye hayat verme anlayışıyla devam edip,  içimizdeki tasarım ruhunuda katarak son noktada fotorealistik gerçeki sunumlara dönüşüyor.

2D VE 3D KAT PLANI

2D ve 3D kat planı hizmeti sunuyoruz. 2D kat planında derinlik hissi yoktur, grafikseldir. 3D kat planlarında  yükseklik eklenmesiyle derinlik ve netlik hissi oluşur. 3D kat planları geleneksel 2D kat planlarına göre daha farklı olup proje hakkında daha net bir ifade sağlar.

Öncellikle mekanın karakterini anlayarak ona göre çözümler üretiriz. Amacımız ferah ve huzurlu ortamlar tasarlamaktır. Zemin, tavan, duvar çözümleri, ortama uygun mobilya tasarımları yaparız. çeşitli tefriş elemanları ile projeyi zenginleştirip son halini veririz.

Villa tasarımları Konut Tasarımları antalya iş merkezi tasarımları   residence tasarımları otel tasarımları salon tasarımları mutfak tasarımları banyo tasarımları yatak odası tasarımları çocuk odası tasarımları antre hol tasarımları apartman girişi tasarımları bina girişi tasarımları hamam tasarımları lobi tasarımları sauna tasarımları 3d konut tasarımı apart tasarımları 2d kat planı 3d kat planı dış cephe tasarımları iç mekan tasarımları alışveriş merkezi tasarımları endüstriyel ürün tasarımları peyzaj çalışmaları 3d bina modelleme restaurant tasarımları

bottom of page