top of page

Ömer Kavak kimdir?

 

İlk orta ve lise öğrenimini Burdur’un Karamanlı ilçesinde tamamlamıştır. Öğretmen bir ailenin çocuğudur. 1998 yılında Denizli Pamukkale üniversitesi Mühendislik Fakültesinin Makine Mühendisliği Bölümüne başlamış ve 2002 yılında mezun olmuştur.

 

İlk 3d deneyimini 1998 yılında geliştirmeye başlamış ve onun üzerine birçok deneyim katmış ve bu günlere gelmiştir. Askerlik görevini yaptıktan sonra mesleki açıdan birçok büyük şantiyelerde, mekanik şef yardımcılığı, mekanik şeflik ve en sonunda mekanik kontrollük görevini yapmıştır. Birçok büyük projelerde görev almıştır. Bunların arasında yedi yıldız ve beş yıldızlı otel projeleri, hastaneler ve havaalanları ve golf sahaları gelmektedir.

 

Daha sonra içindeki tasarım ruhunu canlandırmak için 3d görselleştirme ve bilhassa 3d animasyon sektörüne geri dönme kararı vermiştir. Verdiği bu karardan sonra 3d görselleştirme ve animasyon konusunda yurt içi ve yurt dışında sayısız  projelere imzasını atmıştır. Şu anda Antalya, Türkiye ve yurtdışında tercih edilen kişi durumuna gelmiştir.

 

Tek bir prensibi vardır ki  ’’işin büyüğü veya küçüğü olmaz her işe sonsuz özen göstereceksin. Benim için her bir proje çok önemli.’’ Anlayışıyla devam etmektedir..

3d sunum nedir?

 

    3d sunum, yapı veya ürünün daha proje aşamasında iken bitmiş halini görmeye, her açıdan detaylı olarak incelemeye, renk ve malzeme seçimi yaparak en iyi sonucu elde etmeye olanak tanır. Uygulama sırasında yapılan deneme yanılmalar, 3d tasarım aşamasında yapılarak ekstra ücretlerden kurtulmuş olunur. Ayrıca 3d sunum ile ürün, daha geniş kitlelere ulaşır ve ürünün pazarlaması kolaylaşır. Biz, siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede sunum yapmak için buradayız.

 

Biz kimiz?

 

     2002 yılından beri, Antalya’da  3d mimari görselleştirme ve 3d animasyon işleri yapmaktayız. Amacımız projenizin görselleştirilmesini  son derece gerçekçi ve en kaliteli bir şekilde oluşturup, size sunmaktır.

 

     Biz görsel iletişim yoluyla tasarım sürecini geliştirmek istiyoruz. 3d görselleştirmede öncü firma olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizle özel görüşmelerin sonucunda, doğrudan, çarpıcı ve kaliteli görseller üretmeye çalışıyoruz. Hiç durmaksızın sınırlarımızı zorluyoruz.

 

  Teknoloji bizim aracımız, ama biz teknolojiyi yaratıcı vizyonumuz tarafından yönetiyoruz. Bizim tecrübelerimiz, projelere profesyonel  tasarım anlayışını getiriyor. Bizim sanatçılığımız ve tasarımsal kabiliyetimiz sayesinde müşterilerimizle ile birlikte tasarımın en ince detaylarını  gerektiği şekilde çok kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

 

  Disiplinli çalışma anlayışıyla çalışıyoruz. Yeni proje tipleri ve sitilleri ile Devamlı kendimizi geliştiriyoruz. Şu ana kadar çok büyük ölçekli projelerde çalıştık ve her zaman müşterilerin mesajlarını karşıya iletebilmek için en iyi ve en etkili yolları aradık.

 

 

Ömer Kavak

Makina Mühendisi

 

3d Mimari Görselleştirme Mimari animasyon antalya mimari tasarım   3 boyutlu bina çizimi exterior interior design Mimari tasarım antalya 3d animasyon Mimari Görselleştirme 3d modelleme exterior interior design Mimari tasarım animasyon 3d Mimari Görselleştirme exterior interior design 3d konut tasarımı endüstriyel ürün tasarımı 3 boyutlu çizim Mimari tasarım antalya 3d animasyon exterior interior design antalya 3d modelleme Dış cephe tasarımı İç mekan tasarımı

bottom of page